Hakkımızda

Videoyu Oynat

Fixper

Daha Yaşanabilir Mutlu Binalar İçin

Yapı sektöründeki faaliyetimiz en önemli konulardan biri olan mevcut dış cephe ısı yalıtım kaplamalarında ciddi problemler tespit edilerek 5 yıllık bir Ar-Ge çalışması sonucunda inşaat sektöründe kullanılmak üzere tamamen yerli inorganik ve ekolojik hammaddelerden oluşan ürünümüzün üretimi ile başlamıştır.

Yılların verdiği tecrübe sonucunda ürünlerimiz yüksek kalitede ve kullanım amacına uygun olarak piyasaya sunulmaktadır. Yurtiçi satışlarımızın yanı sıra ürünlerimiz dış pazarlara da ihraç edilmektedir. Üretimlerimiz yüksek kalite anlayışı ile faaliyet gösteren Çerkezköy'deki tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Ar-Ge faaliyetlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Yenilikçi ürünler üretebilmek için ülkemizde ve dünyada yapı sektöründeki gelişmeler dikkatle takip edilmektedir.

Ürün kalitesi; Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve devamlılığı bizim için çok önemlidir. Üretim tesisimizde bulunan kalite kontrol laboratuvarımızda ürün ve hammadde kalite kontrolleri yapılabilmektedir. Deneyimli teknik personelimiz kalite kontrol süreçlerini yürütmektedir. Ayrıca üretimde kullanılan hammaddelerin tedariği kalite standartlarına uygun olarak güvenilir tedarikçi firmalardan sağlanmaktadır.

Fixper Yalıtım ve Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin Misyonu; Müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunmak, dünya pazarlarında gelişen yenilikçi yalıtım tekniklerini takip etmek, uzman teknik kadrosu ile yeni teknolojileri takip etmek, özellikle sürekli Ar-Ge çalışmaları ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumsal fayda sağlamak.

GSM

+90 552 343 67 16

WhatsApp

Contact via WhatsApp

Telefon numarası

+90 552 343 67 16

Email

info@fixper.com.tr

Fixper

Daha Yaşanabilir Mutlu Binalar İçin

FIXPER ekibi olarak ISI, YANGIN ve SES yalıtımı ile donatılmış, nefes alabilen doğal ve daha yaşanabilir yapılar için çalışıyoruz! FIXPER, binalarınızın yalıtımı için Perlit ve bileşenlerinden oluşan, insana ve doğaya zararsız ürünler üretir.

Fixper

Fixper'dan tüm yapılar için mükemmel çözümler

DÜZELTİCİ; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik son teknolojik üretim parkurunda ürettiği yeni nesil inorganik ve ekolojik yalıtım ürünleri ile yapılarınız için etkin ve kusursuz çözümler sunmaktadır.